poniedziałek, 4 czerwca 2012

Plażowanie...

Pozdrowienia ze słonecznej Malty! Tym razem do głosu zostałam dopuszczona ja, Ada, zeszłoroczna uczestniczka wyjazdu. To wspaniałe uczucie móc powrócić tutaj po roku, mając w pamięci tak wspaniałe miejsca, widoki i przede wszystkim ludzi. Z każdym przebytym kilometrem odżywają wspomnienia i to czyni to miejsce wyjątkowym. Za nami pierwszy dzień nauki - poznaliśmy naszych nauczycieli, kolegów i koleżanki z innych krajów i ambitnie rozpoczęliśmy żmudny proces udoskonalania naszych umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Choć towarzyszyło temu niewielkie zamieszanie, to wszystko wybaczyliśmy po południu. Odwiedziliśmy jedną z najlepszych piaszczystych plaż na wyspie - Golden Bay, która podbiła nasze serca gorącym piaskiem i idealną do kąpieli ciepłą wodą. Niektórzy już czują dotkliwe skutki maltańskiego słońca...


W perspektywie na najbliższe dni same atrakcje i miejsca naprawdę warte zobaczenia. Jutro architektoniczna perełka Malty - Mdina...:)

Relacje wraz z fotoreportażem będziemy zdawać na bieżąco.

P.S. Szkoda, że Malta postanowiła wymienić całą flotę komunikacji publicznej. Stare autobusy były wspaniałe - nawet dla takich "miłośników" motoryzacji jak ja ;).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz